Image Effect

Kolacja w lesie

Kolacja w lesie

23 kwietnia, 2024 2024-04-25 17:36

A gdyby tak dzikość lasu przenieść na talerz? Z japońskim twistem?Proszę bardzo! Popup’owa restauracja w Przystanku Czekaj.

O Doświadczeniu

Japonia w lesie

Posmakuj Japonii w środku lasu! Zapraszamy na kolejną edycję Kolacji w Lesie w Przystanku Czekaj. Leśna kolacja powstała z myślą o wszystkich foodies’ach, którzy pragną czegoś więcej niż wyjście do restauracji, którzy kochają naturę, las i niecodzienne połączenia na talerzu. Nasza restauracja bez ścian nie ma granic. Ma wiele gwiazdek, gwiazd, pod którymi stoi drewniany stół zbudowany przez naszego sąsiada Adama. Jedzenie jest uniwersalnym językiem i za jego pośrednictwem chcemy opowiedzieć historię tego miejsca. Odkryj dania, które serwuje Paweł Niewiadomski, szef kuchni i właściciel restauracji Zielony Chrzan.

Kogo spotkacie?

Ludzie lasu

Tym razem Łódż Smakuje łączy siły z szefem kuchni Pawłem Niewiadomskim, który na codzień prowadzi swoją restaurację.

Zielony Chrzan powstał ponad 15 lat temu z pasji do nieodłącznego elementu życia, jakim jest dobre jedzenie. Jedzenie pełne smaku, zaskakujące i co równie istotne piękne. Wszystkie te elementy łączy kuchnia japońska. Warto wspomnieć, że Sushi Zielony Chrzan jest zwycięzcą licznych kulinarnych konkursów, a sam szef prowadzi warsztaty kulinarne z kuchni japońskiej na terenie całej Polski, jest również trenerem w szkole kulinarnej Ashanti. 

Za serwis odpowiemy my – Kasia oraz Igor.

Masz pytania? – Zadzwoń: +48 669 258 456

A GDZIE TEN LAS?

Po... Czekaj

Kolejna edycja kolacji również odbędzie się na terenie “Przystanku Czekaj” w prywatnym lesie. Obiekt stworzony jest w duchu slow life’u przez miłośników jedzenia. Drewniany domek otoczony lasem, staw i wszech otaczająca przyroda zachęca gości do odwiedzania tego miejsca również pod kątem wszelakich warsztatów związanych z rozwojem osobistym. Trend “al fresco dining” był naszą inspiracją do zorganizowania kolacji. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy do naszej przestrzeni.

Wieś Czekaj pod Uniejowem, woj. łódzkie

to co, widzimy się?

Zarezerwuj doświadzenie

To nie koniec niespodzianek. Zdradzimy tylko, że nasz czekajowski las na czas kolacji, zamieni się w krainę rodem z kraju kwitnącej wiśni. Nie bądźcie zaskoczeni, gdy nie podstawimy Wam krzeseł, nie podamy sztućców i poprosimy o zdjęcie butów przed wejściem do szklarni.  Jeśli jesteście otwarci na nowe doświadczenie, zapraszamy do nas. 

  • Kolacja w lesie
  • Starter + 3 daniowe doświadczenie
  • Pairing win

Już od 399 PLN/os.
Zarezerwuj dziś, ilość miejsc ograniczona.

Check Availabity

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Rooms
Adults
Childrens