Image Effect

Kolacja w lesie Edycja 2

Kolacja w lesie Edycja 2

3 lipca, 2023 2023-07-28 8:33

A gdyby tak dzikość lasu przenieść na talerz? Proszę bardzo! Popup’owa restauracja w Przystanku Czekaj.

O Doświadczeniu

Pop-up w lesie

Zapraszamy na drugą edycję Kolacji w Lesie w Przystanku Czekaj. Leśna kolacja powstała z myślą o wszystkich foodies’ach, którzy pragną czegoś więcej niż wyjście do restauracji, którzy kochają naturę, las i niecodzienne połączenia na talerzu. Nasza restauracja bez ścian nie ma granic. Ma wiele gwiazdek, gwiazd, pod którymi stoi drewniany stół zbudowany przez naszego sąsiada Adama. Jedzenie jest uniwersalnym językiem i za jego pośrednictwem chcemy opowiedzieć historię tego miejsca. Odkryj dania, które serwuje Agnieszka Stępień.

Kogo spotkacie?

Ludzie lasu

Aga Stępień to miłośniczka jedzenia. Ma być smacznie, zdrowo i domowo! To dzięki niej nasze organizmy nabierają energii na wszelkie aktywności podczas warsztatów. Z kolei Adam to mistrz od drewnianych zadań specjalnych. To przy jego dębowym stole będziecie mogli ucztować. Do dań przewidziany jest wine pairing. Za serwis odpowiedzialni będą Kasia z Igorem.

Masz pytania? – Zadzwoń: +48 669 258 456

A GDZIE TEN LAS?

Po... Czekaj

Druga edycja kolacji również odbędzie się na terenie “Przystanku Czekaj” w prywatnym lesie. Obiekt stworzony jest w duchu slow life’u przez miłośników jedzenia. Drewniany domek otoczony lasem, staw i wszech otaczająca przyroda zachęca gości do odwiedzania tego miejsca również pod kątem wszelakich warsztatów związanych z rozwojem osobistym. Trend “al fresco dining” był naszą inspiracją do zorganizowania kolacji. Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy do naszej przestrzeni

Wieś Czekaj pod Uniejowem, woj. łódzkie

to co, widzimy się?

Zarezerwuj doświadzenie

  • Kolacja w lesie
  • 3 daniowe doświadczenie
  • Wine pairing

299 PLN/os. Zarezerwuj już dziś, ilość miejsc ograniczona.

Check Availabity

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Rooms
Adults
Childrens